1 procent podatku – razem więcej

Dużo więcej 1% dla Waszej Organizacji!

Raz do roku wspieramy organizacje. Zapraszamy i Waszą do współpracy, która przerodzić się może w znaczny wzrost zainteresowania Państwa działaniami.

1% dla Organizacji – na czym to polega?

1.) Na specjalnie zaprojektowanej animowanej kartce (podgląd Kartki ) zamieszczamy wbudowane na stałe: Logo Waszej Organizacji, Link do strony www, Nazwę a niżej opis.

2.) Kartka otrzymuje swój indywidualny link do strony oraz zostaje zamieszczona na stronie: http://www.kartki.pl/1procent

3.) Kampania startuje – Wasza animacja od tej chwili:

a.) Jest przesyłana przez użytkowników serwisu KARTKI.pl w formie zaproszenia – informacji do znajomych, bliskich itp. (do wglądu ranking popularności)

b.) W formie linka rozsiewana jest po serwisach społecznościowych, opisach GG, treściach maili niczym “pozytywny wirus”.

c.) Może być wykorzystywana przez Was na stronach organizacji oraz FB, NK do zwiększenia ilości “nosiciela wirusa” w formie eKartki.

Fundacja, która zajmie 1 miejsce w rankingu popularności, otrzyma od nas dodatkowo kampanię mailingową do 150000 odbiorców. Każda fundacja dysponuje tą samą animacją i tymi samymi zasadami.

fundacje jeden procentAby zobaczyć podgląd kartki wystarczy kliknąć w obrazek.

Jak uruchomić kampanię dla swojej Organizacji?

1. Prosimy przesłać nam e-mail z załączonymi informacjami o funcacji, adresem www, logo, danymi do kontaktu na adres: b2b (małpa) kartki.pl.

2. W ciągu 24h odeślemy link do Waszej kartki z wtopionym logo, linkiem, nazwą i opisem działalności pod kartką.

3. Poprosimy w zamian za to, o wstawienie linka do www.KARTKI.pl na Waszej stronie.

Jest o co walczyć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki Firmowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.