Boże Narodzenie

Boże Narodzenie 2011

Boże Narodzenie to zaraz po Wielkanocy najważniejsze święta w religii chrześcijańskiej. Początek okresu świątecznego to wigilia bożonarodzeniowa, która ma miejsce 24 grudnia. Po wigilii domownicy udają się na Pasterkę. Następnie 25 grudnia to radosny dzień narodzin dzieciątka Jezus. W Polsce dni wolne od pracy to pierwszy dzień świąt – 25 grudnia i drugi dzień świąt – 26 grudnia.


Święta Bożego Narodzenia znane są na całym świecie, ale w zależności od regionu są różne tradycje świętowania. Wspólne elementy świąteczne występujące chyba w każdym zakątku świata to: śpiewnie kolęd, pasterka, choinka, prezenty. W Polsce szczególnie znana jest tradycja przygotowywania szopek bożonarodzeniowych, ukazującymi stajenkę, w której narodził się Jezus.

W okresie świąt Bożego Narodzenia wysyłane są tysiące kartek elektronicznych i drukowanych. Na Kartki.pl przygotowaliśmy Wam duży wybór kartek bożonarodzeniowych. U nas możecie wysłać zarówno elektroniczne kartki bożonarodzeniowa oraz drukowane kartki bożonarodzeniowe.

Do kartki można dodać własny tekst z życzeniami lub wstawić zdjęcie. Na Kartki.pl możesz zamówić kartki bożonarodzeniowe jeszcze przed świętami. Wystarczy, że ustawisz datę wysyłki i już nie musisz tracić czasu na stanie w kolejce na poczcie. Wysyłanie kartek świątecznych to piękna tradycja, którą powinnyśmy wszyscy pielęgnować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Boże Narodzenie i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.