Imieniny Krzysztofa

Dzisiaj imieniny Krzysztofa.

Znaczenie imion – Krzysztof.

Warto wiedzieć, iż imię to ma swój rodowód w języku greckim, a w tłumaczeniu na nasz polski oznacza „przynoszący Chrystusa”. Na polskie ziemie dotarło wraz z chrześcijaństwem.

Imieniny Krzysztofa – data.

Panowie mający na imię Krzysztof obchodzą imieniny kilka razy w ciągu roku, przy czym najpopularniejszą jest tutaj data 25 lipca.

dla krzyśka

Życzenia dla Krzysztofa.

Dziś wszystkim znajomym Krzyśkom składamy życzenia najczęściej za pośrednictwem Internetu, wysyłając okolicznościowe e-kartki. Takie życzenia uatrakcyjniamy, dodając odpowiednie cytaty i pasujące do okazji elementy graficzne. Skorzystać możemy też z gotowych kompozycji, których baza znajduje się na naszych stronach. W zależności od rodzaju znajomości, charakteru naszego znajomego ‘Krzyśka’, czy sprawowanej funkcji przesłać możemy kartki z życzeniami poważnymi, refleksyjnymi lub z humorem. Do wyboru jest tysiące grafik, wśród których są kartki elektroniczne, kartki flash, kartki zdjęcia lub kartki rysunkowe….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki na imieniny i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.