Kartki do wydrukowania

Własne Kartki do wydrukowania.

kartka do wydrukowania

Składanie życzeń to bardzo długa tradycja, praktykowana już od stuleci. W dzisiejszych czasach zmieniła się jedynie forma, w jakiej jest to robione. Teraz najchętniej wysyła się kartki internetowe. E-kartki mają ten plus, że trafiają do adresata natychmiast a po za tym ich wysyłka jest szybka, bez zbędnych kłopotów i bardzo łatwa.

Teraz identycznie łatwo można wysłać drukowane e-kartki. Radość z nich jest tym większa, im bardziej nadawca postawi na oryginalność oraz unikalność. Wystarczy wybrać przygotowaną grafikę i za pomocą kreatora nanieść własny tekst, dodać wspólne zdjęcie, życzenia i podpis. To powrót do składania życzeń w formie tradycyjnej – zawsze poważanych, profesjonalnych i z udowodnieniem, że zależy nam na adresacie. Zamówiona przez komputer kartka zostanie wydrukowana na specjalnym papierze, zaadresowana i wsyłana pod wskazany adres, a my spędzimy tyle samo czasu wysyłając życzenia na kartce drukowanej co na kartce internetowej.

O tym jak działają dokładnie drukowane eKartki dowiedzieć sie można tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki bez okazji, Kartki drukowane i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.