Śmieszne kartki elektroniczne

Śmieszne kartki elektroniczne.

Kartki humor.

To działa zupełnie inaczej niż przesłanie śmiesznego maila, linka czy obrazka. Wysyłanie śmiesznej karteczki nawet przez interet, do której możemy wstawić własny tekst, podpis a co najważniejsze zaadresować ją sprawia, że mina odbiorcy i towarzyszący jej bardzo szeroki uśmiech są bezcenne. Każdy z nas jeśli czyta, cokolwiek co jest do niego zaadresowane traktuje to osobiście. A tutaj mamy ogromne pole do popisu. Śmieszne kartki elektroniczne to ulubiona kategoria internautów zaraz po kategorii kartki miłosne. Każdego dnia w ten sposób poprawiamy sobie humory, bo już samo przygotowanie kartki do wysłania budzi uśmiech na naszej twarzy gdy oczami wyboraźni widzimy odbiorcę który jest pozytywnie zaskoczony….

śmieszne e-kartki

Pamiętajcie, wszystkie kartki elektroniczne w których możecie zmieniać naniesione teksty wysyłane są za darmo… Możecie tworzyć też własne kolekcje ulubionych kartek na swojej prywatnej  stronie z kartkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki bez okazji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.