Imieniny Katarzyny

Imieniny Katarzyny – 25 listopada

Imieniny Katarzyny obchodzimy pod koniec listopada. Imię Katarzyna jest jednym najpopularniejszych imion kobiecych w Polsce. Używane są liczne formy zdrobniałe tego imienia: Kasia, Kasieńka, Kasiunia, Kachna, Kacha. Imię Katarzyna pochodzi z języka greckiego i oznacza czysta, uczciwa. Kobiety o imieniu Katarzyna charakteryzują się silną osobowość, są dumne i wyniosłe. Katarzyny są zazwyczaj bardzo mądre i często osiągają sukcesy w życiu zawodowym.

Katarzyna świętuje imieniny w różnych datach: 13 lutego, 9, 22, 23 marca, 1, 6, 30 kwietnia, 25 listopada, 30 grudnia. Jednak najpopularniejszą datą, kiedy odbywają się imieniny Katarzyny to 25 listopada. Ulubiony kolor Katarzyny to czerwony, natomiast przyjaznym kwiatem jest róża.

Zgodnie z tradycją, należy w dniu imienin złożyć życzenia. Na Kartki.pl jest szeroki wybór kartek elektronicznych i kartek drukowanych z okazji imienin Katarzyny. Oprócz tego jeśli organizujesz imprezę możesz wysłać specjalne zaproszenia na przyjęcie imieninowe. Do każdej kartki możesz dodać własny tekst z życzeniami. W ten sposób możesz stworzyć niepowtarzalne kartki dla każdego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki na imieniny i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.