Firmowe kartki na Wielkanoc

Firmowe kartki i życzenia na Wielkanoc.

Nasza obsługa firm w zakresie firmowych kartek, życzeń i wysyłki korespondencji dotyczy także świąt wielkanocnych. Firmowe kartki na wielkanoc to kompleksowa usługa dopasowana do potrzeb, wielkości i oczekiwań firmy. Zawierają się w niej kartki:

Firmowe kartki elektroniczne na Wielkanoc.

Firmowe eKartki (statyczne) mogą być wykonane z udostępnionych szablonów kartek, z wybranego szablonu na wyłączność firmy lub mogą zostać zaprojektowane indywidualnie. Każda kartka zawierać będzie logo firmy, życzenia wielkanocne od firmy, podpis. Tak przygotowaną grafikę przekazujemy w Państwa ręce do swobodnego wykorzystywanie w tym i przyszłych latach.

kartki na wielkanoc

Wielkanocne kartki firmowe (animowane). Nasze Studio Kreacji może zaprojektować dla Państwa firmową kartkę flash. Zawiera ona rysowanie, animację, udźwiękowienie wraz z wstawionymi elementami typu logo firmy, nazwa i treść życzeń na Wielkanoc. Dodatkowo możemy utworzyć specjalny kanał serwisu z kartkami firmy.

kartki flash

Firmowe kartki drukowane – Wielkanoc.

Projektujemy firmową kartkę, która zawiera logo, znaki szczególne firmy i nawiązuje do branży lub produktów, cyfrowo drukujemy ją na specjalistycznym papierze kartkowym, adresujemy, kopertujemy i wysyłamy pod wskazane adresy. Tym samym oszczędzamy czas potrzebny na wybieranie i uzupełnianie kartek, kopertowanie i adresowanie oraz wysyłkę. Firma ma wówczas gwarancję marketingowego przekazu takiej kartki dzięki jej jakości i niepowtarzalności. To doskonałe narzędzie nie tylko reklamowe, które pozwoli odbiorcy pamiętać o nadawcy życzeń, ale także emocjonalnie związać się z klientami, którzy będą adresatami takich przesyłek. Firmowe kartki drukowane – jak to działa.

kartki dla firmFirmowe życzenia na Wielkanoc.

Wielkanocne życzenia dla firm opracowujemy przy obsłudze każdej kartki. Wielkanocne życzenia od firmy dobieramy tak, by zawierały treści dopasowane i podzielone wg profilu firmy, klasyczne, neutralne, życzenia religijne.

Zapraszamy do kontaktu. Będą Państwo pod wrażeniem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki drukowane, Kartki Firmowe, Kartki na Wielkanoc i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.