Kartki z serduszkami

Kartki z serduszkami

Kartki z serduszkami są bardzo popularne wśród internautów. Kojarzone są niepodzielnie z miłością, flirtem, niespełnioną miłością. Internetowe kartki z serduszkami to znakomita sposobność ku temu, aby wyznać swojej wybrance lub wybrakowi uczucia – nawet te długo skrywane, i nawet bez słów które przy odpowiedniej kartce z serduszkiem są zbędne. Serce to element który mówi sam za siebie, stąd kartki ze złamanym sercem, kartki z pękniętym sercem, ekartki z sercem w kwiatach itp. Jednak dla tych, którzy oprócz przekazu graficznego chcą podkreślić stan w jakim się znajdują lub do którego dążą  przygotowane mamy cytaty o miłości, które niewątpliwie uatrakcyjnią wysłanie kartki z serduszkiem. Możemy mieć pewność, że taka kartka nie pozostanie bez odpowiedzi i zmusi drugą stronę do przemyśleń.

kartka z serduszkami

Wysyłanie kartek elektronicznych jak zawsze jest u nas za darmo. Zadbajcie o swoją miłość i prześlijcie jej od czasu do czasu wyjątkową karteczkę z serduszkiem. Bywają i tacy rekordziści, którzy każdego dnia wysyłają inną ekartkę z sercem – e-kartki dla zakochanych do swojej wybranki. Prawdziwi romantycy….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kartki bez okazji, Kartki miłosne, Walentynki i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.